Mardin Devlet Hastanesi

reklam
Sürekli gelişen düşünen yeniliklere açık ve üretken bir ekip olarak konulara hepolumlu yaklaşarak çağdaş fiziki alanlarda hastaların layık olduğu hizmeti götürüp, gönüldenve güler yüzle çalışmak, insanlarımıza modern teknoloji ile donatılmış tam teşekküllü birhastanede elimizden geldiğince yardımcı olmaktır.Hasta merkeziyetçi bir yaklaşımla hastalara en iyi şekilde hizmet sunmak, kalitestandartları kriterleri gereği hasta memnuniyetini Ön planda tutmak, teknolojik imkanları tanıve tedavi yöntemlerini kullanarak insanlarımıza yararlı olmaktır.
Mardin Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mardin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nur Mahallesi Vali Ozan Caddesi (47100) ARTUKLU/MARDİN
TelefonTel:0 482 212 10 48
FaxFax:0 482 212 42 23
E-MailE-Mail:mardin.dh@saglik.gov.tr
Mardin Devlet Hastanesi Nerede
Mardin Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Mardin Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mardin Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Mardin Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mardin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Evde Sağlık Hizmetleri,Kliniklerimiz,Yoğunbakımlarımız,Polikliniklerimiz,Laboratuvarımız,Acil servis
Mardin Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Mardin Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -