Mardin Devlet Hastanesi

Sürekli gelişen düşünen yeniliklere açık ve üretken bir ekip olarak konulara hep olumlu yaklaşarak çağdaş fiziki alanlarda hastaların layık olduğu hizmeti götürüp, gönülden ve güler yüzle çalışmak, insanlarımıza modern teknoloji ile donatılmış tam teşekküllü bir hastanede elimizden geldiğince yardımcı olmaktır.Hasta merkeziyetçi bir yaklaşımla hastalara en iyi şekilde hizmet sunmak, kalite standartları kriterleri gereği hasta memnuniyetini Ön planda tutmak, teknolojik imkanları tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak insanlarımıza yararlı olmaktır.

Mardin Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mardin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Nur Mahallesi Vali Ozan Caddesi (47100) ARTUKLU/MARDİN  
Telefon 0 482 212 10 48
Fax 0 482 212 42 23
E-Mail mardin.dh@saglik.gov.tr

Mardin Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Mardin Devlet Hastanesi Nerede
Mardin Devlet Hastanesi Randevu Alma
Mardin Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mardin Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mardin Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Mardin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Kliniklerimiz

-Yoğunbakımlarımız

-Polikliniklerimiz

-Laboratuvarımız

-Acil servis

Mardin Devlet Hastanesi Doktorları
Mardin Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -