Midyat Devlet Hastanesi

reklam
Engelişmiş teknoloji imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunan, hizmet sürecinde zorlaştırmadan kolaylaştıran, etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan ve hasta memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ ve “Örnek” bir sağlık kurumu olmaktır.
Midyat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Midyat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçeli evler mahallesi Zeynel Abidin Erdem BulvarıN0:14 (Şırnak – İdil Yolu Üzeri ) Midyat/MARDİN
TelefonTel:0482 462 1106
FaxFax:0482 462 3590
E-MailE-Mail:mardindhs6@saglik.gov.tr
Midyat Devlet Hastanesi Nerede
Midyat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Midyat Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Midyat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Midyat Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Midyat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
CİLDİYE POLİKLİNİĞİ,ÇOCUK HASTALIKLARI,DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ,FİZİK TEDAVİ POLİKLİNİĞİ,GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ,GÖZ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ,KARDİYOLOJİ POLİKLİNİĞİ,K.B.B. POLİKLİNİĞİ,KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ,NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ,ORTOPEDİ POLİKLİNİĞİ,PSİKİYATRİ POLİKLİNİĞİ,ÜROLOJİ POLKLİNİĞİ,DİŞ POLKLİNİĞİ,PSİKOLOG,DİYETİSYEN,FİZYOTERAPİST
Midyat Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Midyat Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -