Midyat Devlet Hastanesi

Engelişmiş teknoloji imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunan, hizmet sürecinde zorlaştırmadan kolaylaştıran, etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan ve hasta memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ ve “Örnek” bir sağlık kurumu olmaktır.

Midyat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Midyat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bahçeli evler mahallesi Zeynel Abidin Erdem Bulvarı N0:14 (Şırnak – İdil Yolu Üzeri ) Midyat/MARDİN  
Telefon 0482 462 1106
Fax 0482 462 3590
E-Mail mardindhs6@saglik.gov.tr

Midyat Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Midyat Devlet Hastanesi Nerede
Midyat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Midyat Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Midyat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Midyat Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Midyat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-CİLDİYE POLİKLİNİĞİ

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-FİZİK TEDAVİ POLİKLİNİĞİ

-GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ

-GÖĞÜS HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-GÖZ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-KARDİYOLOJİ POLİKLİNİĞİ

-K.B.B. POLİKLİNİĞİ

-KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ

-NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ

-ORTOPEDİ POLİKLİNİĞİ

-PSİKİYATRİ POLİKLİNİĞİ

-ÜROLOJİ POLKLİNİĞİ

-DİŞ POLKLİNİĞİ

-PSİKOLOG

-DİYETİSYEN

-FİZYOTERAPİST

Midyat Devlet Hastanesi Doktorları
Midyat Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -