Özel Mardin Diyaliz Merkezi

2006 yılında kurulan diyaliz merkezimizin Hemodiyaliz hastalarında tedavi hizmeti sunmaktadır insanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti odaklı Kaliteyi ön planda tutarak bireyi Özgün bakım eğitim ve danışmanlık hizmeti Ekip ruhu ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetini her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.Sürekli eğitim felsefesi temel alınarak sağlık bakım gerektiren tüm birimlerde insana hizmeti benimsemiş gelişimi açık ve bakımında kaliteden ödün vermeden yasal ve Etik kurallar çerçevesinde en iyi sağlık bakım hizmeti sunmak.

Özel Mardin Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mardin Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 13 Mart Mh. 47200 Yenişehir / Mardin  
Telefon

0 (482) 213 03 04

0 (555) 105 03 04

Fax
E-Mail özelmardindiyaliz@gmail.com

Özel Mardin Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mardin Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Mardin Diyaliz Merkezi Randevu Alma
  Özel Mardin Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mardin Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mardin Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mardin Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Mardin Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Mardin Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -