Özel Mardin Park Hastanesi

Mevcut çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, çalışanları ile bütünleşmiş, sağlık profesyonellerinin öncelikle tercih ettiği, hastaların güvenle başvurduğu bölgede-ülkede ve dünyada lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanları ile etik değerlerden ödün vermeden hastalarının hakkını gözeten, modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak, Hastalarımızın kendilerini evlerinde hissedebileceği rahatlığı sağlayıp, memnuniyetlerini birinci sırada tutabilmek asıl görevimizdir.

Özel Mardin Park Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mardin Park Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres 13 Mart Mahallesi Mardin Park Hastanesi Yenişehir / MARDİN
Telefon 0(482) 212 99 99
Fax 0 (482) 213 74 03
E-Mail info@mardinpark.com.tr

Özel Mardin Park Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mardin Park Hastanesi Nerede
Özel Mardin Park Hastanesi Randevu Alma
Özel Mardin Park Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mardin Park Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mardin Park Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mardin Park Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-KARDİYOLOJİ

-NÖROLOJİ

-ORTOPEDİ

-GENEL CERRAHİ

-DAHİLİYE

-FİZİK TEDAVİ

-ÜROLOJİ

-KULAK BURUN BOĞAZ(KBB)

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-GÖZ HASTALIKLARI

-ÇOÇUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-İNTANİYE

-BEYİN VE SİNİR CERRAHİ

-BESLENME UZMANI

-ÇUCUK VE AİLE DANIŞMANI

-PSİKOLOG

-CİLDİYE

Özel Mardin Park Hastanesi Doktorları
Özel Mardin Park Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -