Özel Mardin Park Hastanesi

Mevcut çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, çalışanları ile bütünleşmiş, sağlık profesyonellerinin öncelikle tercih ettiği, hastaların güvenle başvurduğu bölgede-ülkede ve dünyada lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanları ile etik değerlerden ödün vermeden hastalarının hakkını gözeten, modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak, Hastalarımızın kendilerini evlerinde hissedebileceği rahatlığı sağlayıp, memnuniyetlerini birinci sırada tutabilmek asıl görevimizdir.
Özel Mardin Park Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mardin Park Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:13 Mart Mahallesi Mardin Park Hastanesi Yenişehir / MARDİN
Telefon Tel:0(482) 212 99 99
Fax Fax:0 (482) 213 74 03
E-Mail E-Mail:info@mardinpark.com.tr
Özel Mardin Park Hastanesi Nerede
Özel Mardin Park Hastanesi Randevu Alma
Özel Mardin Park Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mardin Park Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mardin Park Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mardin Park Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
GÖĞÜS HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, GENEL CERRAHİ, DAHİLİYE, FİZİK TEDAVİ, ÜROLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ(KBB), KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, GÖZ HASTALIKLARI, ÇOÇUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İNTANİYE, BEYİN VE SİNİR CERRAHİ, BESLENME UZMANI, ÇUCUK VE AİLE DANIŞMANI, PSİKOLOG, CİLDİYE
Özel Mardin Park Hastanesi Doktorları
Özel Mardin Park Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -