Ömerli İlçe Devlet Hastanesi

reklam
TAKIM RUHU İÇİNDE HASTANEMİZİN TÜM KAYNAKLARINI VERİMLİ KULLANARAK; BİLİMSEL, ETİK KURALLARA VE HASTA HAKLARINA UYGUN, ULUSLARARASI KALİTEDE SAĞLIK HİZMETİ SUNMAKTIR.ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN SAĞLIK HİZMETİ SUNARAK PERSONELİNE MUTLULUK, HASTALARINA GÜVEN VEREN, TERCİH EDİLEN ÖRNEK SAĞLIK KURUMU OLMAKTIR.
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle 3086 Sokak No:18Ömerli/ MARDİN
TelefonTel:0482 541 3005
FaxFax:0482 541 2138
E-MailE-Mail:mardindhs10@saglik.gov.tr
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ömerli İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ömerli İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği,Çocuk Polikliniği,Diş Polikliniği,Genel Cerrahi – Anestezi Polikliniği – Radyoloji – Enfeksiyon Polikliniği,Göz Polikliniği,KBB ve Beyin Cerrahi Polikliniği,Psikiyatri ve Nöroloji Polikliniği,Cildiye Polikliniği,Üroloji Polikliniği,Ortopedi Polikliniği,Göğüs, Kardiyoloji Fizik Polikliniği,Kadın Doğum Polikliniği,Diyetisyen,Laboratuvar Pol,Acil Polikliniği
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ömerli İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -