Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

24 Eylül 2005 tarihinde temeli atılan Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, 7 bin 880 metre kare alan üzerine 3 blok olarak tasarlanmıştır. 4 katlı olarak inşa edilen hastane binasının her bloğu, bodrum katı tek olan bin 70 metre kare alan üzerine oturmaktadır. Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatri Anabilim Dalı’nı bir arada toplamıştır. Hastane Binasında, pediatri, endokrin, metabolizma, pediatrik infeksiyon, pediatrik gastroentoroloji, pedriatrik hematoloji-onkoloji, pediatrik kardiyoloji ve anjio, pediatrik nefroloji ve romatoloji, pediatrik noroloji, pediatrik alerji, pediatrik yenidoğan ve pediatrik yoğun bakım, pediatrik radyoloji ile Pediatrik ACİL üniteleri bulunmaktadır. Hastanemiz, Kayserili hayırsever iş adamları Fevzi Mercan ve Mustafa Eraslan tarafından yaptırılarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağışlanmıştır. 24 Eylül 2005 tarihinde temeli atılan Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, 7 bin 880 metre kare alan üzerine 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Mayıs 2009 yılında hasta kabulüne başlamıştır.

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Hakkında İçerikler
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi / Kayseri  
Telefon 0 (352) 207-6666
Fax
E-Mail

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesii Nerede
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesii Randevu Alma
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesii Bölümleri ve Servisleri

https://cocukhast.erciyes.edu.tr/

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesii Doktorları
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -