Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası

Kayseri Asker Hastanesi, asker hastanelerin Sağlık Bakanlığına devredilmesi sebebiyle Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhanetin Ek Binasına dönüştürülerek sivil hasta kabulüne başlamıştır. Sağlık Bakanlığına devredilen Kayseri Asker Hastanesinin potansiyelinin artırılarak hizmetine yeni statüsüyle devam etmekte olup hastanenin hizmetlerinin eskisinden daha güçlü bir şekilde yürütülmesi amacımızdır.
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası Hakkında İçerikler
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası İletişim Bilgileri
Adres Adres:Erenköy Mh. 38100 Kayseri/Melikgazi
Telefon Tel:0 (352) 336-8884
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası Nerede
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası Randevu Alma
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binasınden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binasınden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binası Doktorları
Kayseri EAH Seyyid Burhaneddin Ek Binasınde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -