Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1350 yatak kapasiteli hastanesi ile bölgenin en önemli ve en büyük sağlık kuruluşlarından birisidir. Bölge Hastanesi niteliği nedeniyle Kayseri il merkezi ve ilçeleri yanında Aksaray, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Kahramanmaraş, Adana gibi iller ile diğer illerden gelen geniş bir hasta gurubuna üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlı 5 Hastane ve Hakan Çetinsaya Deneysel ve Klinik Araştırma Merkezi ile İyi Klinik Uygulama Merkezi bulunmaktadır. Bu birimlerden Semiha-Asım Kibar Organ Nakli ve Diyaliz, Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji ve Onkoloji, Yılmaz-Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi, Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi bir ihtisas hastanesi olarak bölge insanına hizmet vermektedir.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Hakkında İçerikler
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri İletişim Bilgileri
Adres Adres:Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi/Kayseri
Telefon Tel:444 38 83
Fax Fax:(0 352) 437 52 73
E-Mail E-Mail:eruhastaneleri@erciyes.edu.tr
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Nerede
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Randevu Alma
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Geriatri, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, Kadın Doğum, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Medikal Onkoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Spor Hekimliği, Üroloji
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Doktorları
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -