Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Merkez Laboratuvarı, Eylül 2008 tarihinden itibaren, Gülser ve Dr. Mustafa Gündoğdu tarafından yaptırılan binada hizmet vermektedir. Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı içerisinde yer alan birimler; Biyokimya, Bakteriyoloji, Seroloji, Metabolizma, İmmünoloji ve Hematoloji Laboratuvarları ile Örnek Kabul ve Tasnifleme Birimidir. Biyokimya Laboratuvarında iki Profesör, Seroloji Laboratuvarında bir Profesör, Bakteriyoloji Laboratuvarında bir Doçent, İmmünoloji Laboratuvarında bir Profesör, Metabolizma Laboratuvarında bir Profesör ve Hematoloji Laboratuvarında bir Yrd. Doçent görev yapmakta ve Merkez Laboratuvarı Birimlerinde çalışan toplam 61 teknisyen ve yedi sekreter ile laboratuvar hizmetleri yürütülmektedir. Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarında, günün her saatinde kesintisiz laboratuvar hizmeti sunulmaktadır

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Hakkında İçerikler
Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Adres Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi/Kayseri  
Telefon (0 352) 207 66 66 (0 352) 203 02 03
Fax (0 352) 437 52 73
E-Mail eruhastaneleri@erciyes.edu.tr

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Nerede
Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Randevu Alma
Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarınden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarınden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Bakteriyoloji

-Seroloji

-Metabolizma

-İmmünoloji ve Hematoloji

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Doktorları
Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarınde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -