Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, hizmet serüvenine başladığı 2005 yılından itibaren, hem akademik hem de operasyonel başarı ve tecrübenin buluştuğu hekimlerimizin öncü uygulamaları ile her zaman göz önünde olup, bölge halkının güvenini kazanmakla birlikte gelecekteki çalışmalara ve uygulamalara da öncülük yapmıştır. Modern tetkik ve tedavi uygulamaları yanı sıra, teknolojik tıbbi cihaz ve uygulamalarının, modern yapılanmasının yanısıra Sağlık Turizmi gibi ülke tanıtımına, turizme ve dünya yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayacak olan projelerde Kayseri ve çevresinde yeniliklere öncülük yapmaktadır. Mimari konseptin, son teknoloji tıbbi cihazların, fiziki mekânların ferahlığının, konforun ve estetiğin buluştuğu yeni hizmet noktamız olan Maya Kayseri Göz Hastanemiz Talas Bulvarı üzerinde, ulaşımı kolay, 4 katlı ve 5000 m2’lik kapalı alan üzerine tesis edilmiş olup, modern donanımın ve konforun temsilcisidir. Hastanemizde 15 tane konforun ve kalitenin temsilcisi olan VİP oda, geniş Otopark, Kafeterya, geniş ve ferah hasta bekleme salonları, tam teşekküllü dünya standartlarına uygun 3 Ameliyathane, 11 Muayene odası, Excimer Laser Ünitesi, Argon ve Yag lazer Ünitesi, SLT, Retina Hastalıkları tanı ve tedavi ünitesi, Keratokonus Teşhis ve Tedavi merkezi, Şaşılık ve Çocuk Göz Merkezi, Kronik Hastalıklar Takip Merkezi, Tetkik odaları, Acil Servis birimleri bulunmaktadır. Bölgedeki öncü uygulamalarıyla dikkat çeken göz doktorlarımız kendi branşlarında ayrı dallarda hem akademik hem de operasyonel başarılı çalışmalarda bulunmuş ve camiasında takdir gören uzmanlardır. Medikal kadromuz, akademik ve operasyonel başarısının yanısıra, Maya göz değerlerine paralel olarak; dernekler, seminerler ve kongreler aracılığıyla dünya ile entegre olup, yurt içi- yurt dışı eğitimlerle kendilerini sürekli olarak geliştirmektedirler. Türkiye’nin büyük göz hastanelerinden biri olmakla birlikte, göz hastalıklarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başaran Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi olarak, son 10 yılda öncü uygulamalarımızla ve sahip olduğumuz değerlerimizle kazanılan bölge halkının güveni ve yakınlığı göz önünde tutularak Kayseri’den, çevre illerden, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna karşı 365 gün, 24 saat kesintisiz üst düzey hizmet ve çözüm sunmaya devam etmekteyiz.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Köşk Mahallesi Talas Bulvarı No:41 Melikgazi / Kayseri
Telefon 0(352) 231 68 68
Fax 0(352) 231 68 67
E-Mail info@mayagozkayseri.com

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Nerede
Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Maya Kayseri Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maya Kayseri Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Acil

-Yoğun Bakım

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Doktorları
Özel Maya Kayseri Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -