Mersin Erdemli Devlet Hastanesi

TIBBİ VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP EDEREK,ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN, HASTA MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE TUTARAK LİDER HASTANE OLMAK. HASTA VE ÇALIŞAN HAKLARINA SAYGILI, KALİTELİ ,GÜVENİLİR, HIZLI, GÜLER YÜZLÜ SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK.

Erdemli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erdemli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Akdeniz Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:70/A 33050 Erdeli/Mersin  
Telefon 0324 241 48 00
Fax 0324 241 48 12
E-Mail mersindhs3@saglik.gov.tr

Mersin Erdemli Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Erdemli Devlet Hastanesi Nerede
Erdemli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Erdemli Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erdemli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Erdemli Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Erdemli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Doktorlarımız

-Acil Tıp Uzmanlarımız

-Cerrahi Branş Doktorlarımız

-Dahili Branş Doktorlarımız

-Diş Hekimlerimiz

-Temel Birimler

-Radyoloji

Erdemli Devlet Hastanesi Doktorları
Erdemli Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -