Mersin Bozyazı Devlet Hastanesi

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. “Başarının En Önemli Göstergesi Hasta Memnuniyetidir.” Hastanemize başvuran her kesimde bireye; Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun , hizmetin sürekli iyileştirilip geliştirildiği, güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerin en kısa sürede karşılandığı , çağdaş güvenilir bir ortamda sağlık hizmetinin en yeni şekilde sunulmasını sağlamaktır.

Bozyazı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bozyazı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Çopurlu Mahallesi, Çopurlu Cd No:8, 33830 Bozyazı/Mersin  
Telefon 0324 851 70 01
Fax
E-Mail mersindhs11@saglik.gov.tr

Mersin Bozyazı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bozyazı Devlet Hastanesi Nerede
Bozyazı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Bozyazı Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bozyazı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bozyazı Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bozyazı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Hekimlerimiz

-Anestezi ve Reanimasyon Uzmanımız

-Dahiliye Uzmanı

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanımız

-Genel Cerrahi Uzmanı

-Acil Servis Doktorlarımız

-Genel Cerrahi Uzmanı

-Hekim Çalışma Listesi

Bozyazı Devlet Hastanesi Doktorları
Bozyazı Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -