Gazipaşa Devlet Hastanesi

reklam
Toplumun yaşam standardını yükseltmek için; tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden eğitimli, titiz, insana değer veren, ve sağlıkta hizmet kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti sunan ,sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olarak ,hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmaktır.”Alanında uzman doktor kadrosu ve diğer sağlık çalışanları ile sağlık hizmetlerinde daha kaliteli ve daha iyi düşüncesini benimseyerek dünya standartlarında ve çağdaş sağlık hizmeti sunmak, yeniliklere açık ve saygın bir kamu hastanesi olmaktır.”
Gazipaşa Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gazipaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Cumhuriyet Mahallesi İpek Sokak 2 No 21/1 Gazipaşa / ANTALYA
TelefonTel:0 242 5721562
Fax0 242 5727635
E-MailE-Mail:antalyadhs6@saglik.gov.tr
Gazipaşa Devlet Hastanesi Nerede
Gazipaşa Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gazipaşa Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gazipaşa Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS,AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ,İÇ HASTALIKLARI,GÖĞÜS HASTALIKLARI,NÖROLOJİ,ENFEKSİYON HASTALIKLARI,KARDİYOLOJİ,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,RUH VE SİNİR HASTALIKLARI,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON,RADYOLOJİ,KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,GÖZ HASTALIKLARI,GENEL CERRAHİ,ÜROLOJİ
Gazipaşa Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -