Özel Anamur Anamed Hastanesi

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş altyapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemizde marka olmaktır.Amacımız bölgemizde; deneyimli kadromuzla, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve menfaatlerini önemseyen bir kurum olmaktır. İnsan yaşamına yakışanı; her zaman yenilikçi ve kaliteli sağlık hizmetini uygun ekonomik koşullarda halkımıza sunarak, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda artan hizmet kalitemizle; beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamaktır. Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetini veren, ismini markalaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.

Özel Anamur Anamed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Anamur Anamed Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler mah. Hoca Ahmet Yesevi cad. Anamur / MERSİN  
Telefon (0324) 814 41 44
Fax (0324) 814 77 27
E-Mail info@anamedhastanesi.com

Özel Anamur Anamed Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Anamur Anamed Hastanesi Nerede
Özel Anamur Anamed Hastanesi Randevu Alma
Özel Anamur Anamed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Anamur Anamed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anamur Anamed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Anamur Anamed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis Amb. Hizmeti

-Ameliyathane

-Doğum Ünitesi

-ESWT Ünitesi (Topuk Dikeni)

-Endoskopi

-Kolonoskopi

-Biyokimya Lab.

-Lazer Epilasyon

-Ozon Terapi

-Poliklinikler

-Yoğun Bakımlar

-Güzellik Merkezi

-Radyoloji

Özel Anamur Anamed Hastanesi Doktorları
Özel Anamur Anamed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -