Özel Anamur Anamed Hastanesi

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş altyapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemizde marka olmaktır.Amacımız bölgemizde; deneyimli kadromuzla, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve menfaatlerini önemseyen bir kurum olmaktır. İnsan yaşamına yakışanı; her zaman yenilikçi ve kaliteli sağlık hizmetini uygun ekonomik koşullarda halkımıza sunarak, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda artan hizmet kalitemizle; beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamaktır. Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetini veren, ismini markalaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel Anamur Anamed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Anamur Anamed Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bahçelievler mah. Hoca Ahmet Yesevi cad. Anamur / MERSİN
Telefon Tel:(0324) 814 41 44
Fax Fax:(0324) 814 77 27
E-Mail E-Mail:info@anamedhastanesi.com
Özel Anamur Anamed Hastanesi Nerede
Özel Anamur Anamed Hastanesi Randevu Alma
Özel Anamur Anamed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anamur Anamed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anamur Anamed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anamur Anamed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Amb. Hizmeti, Ameliyathane, Doğum Ünitesi, ESWT Ünitesi (Topuk Dikeni), Endoskopi, Kolonoskopi, Biyokimya Lab., Lazer Epilasyon, Ozon Terapi, Poliklinikler, Yoğun Bakımlar, Güzellik Merkezi, Radyoloji
Özel Anamur Anamed Hastanesi Doktorları
Özel Anamur Anamed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -