Mersin Anamur Devlet Hastanesi

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. “Başarının En Önemli Göstergesi Hasta Memnuniyetidir.” Hastanemize başvuran her kesimde bireye; Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun , hizmetin sürekli iyileştirilip geliştirildiği, güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerin en kısa sürede karşılandığı , çağdaş güvenilir bir ortamda sağlık hizmetinin en yeni şekilde sunulmasını sağlamaktır.

Mersin Anamur Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mersin Anamur Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres
Sağlık Mahallesi Dr.Abdullah ÇELİK Caddesi No:22 ANAMUR/MERSİN
 
Telefon (0324) 814 8880 / 814 8881 / 814 8048
Fax (0324) 8142355
E-Mail anamurdh.idare@saglik.gov.tr

Mersin Anamur Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Mersin Anamur Devlet Hastanesi Nerede
Mersin Anamur Devlet Hastanesi Randevu Alma
Mersin Anamur Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mersin Anamur Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mersin Anamur Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mersin Anamur Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Servisler

-Poliklinikler

-Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Birimi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Laboratuvar

-Radyoloji Görüntüleme

-Endoskop

-TİG

-Sağlık Kurulu İşlemleri

-Diyaliz Ünitesi

Mersin Anamur Devlet Hastanesi Doktorları
Mersin Anamur Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -