Mersin Gülnar Devlet Hastanesi

Tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden Güler yüzlü, güvenilir,yenilikçi, insan haklarına saygılı, sağlık hizmeti sunmak Hasta ve Çalışan haklarına saygılı , ulusal ve uluslar arası standartlara uygun , sağlık hizmetlerinde “ güvenilir ve tercih edilen hastane” olmak .

Gülnar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gülnar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Akdeniz Mahallesi Köy Hizmetleri Sokak No : 7  
Telefon 0324 751 7411
Fax

0324 751 3640

E-Mail gulnardevlethastanesi@hotmail.com

Mersin Gülnar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gülnar Devlet Hastanesi Nerede
Gülnar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gülnar Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gülnar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gülnar Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gülnar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL DOKTORLARIMIZ

-İÇ HASTALIKLARI DOKTORLARIMIZ

-ÇOCUK SAĞLIĞI DOKTORLARIMIZ

-KADIN VE DOĞUM HASTALIKLARI

-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI DOKTORLARIMIZ

Gülnar Devlet Hastanesi Doktorları
Gülnar Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -