Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi

BİREYİN VE TOPLUMUN SAĞLIĞINI KORUMA VE YÜKSELTMEK İÇİN KORUYUCU VE TEDAVİ EDİCİ SAĞLIK HİZMETLERİ KAPSAMINDA HASTAYI SAĞLIĞINA KAVUŞTURMAK ,ULAŞILABİLİR ,KESİNTİSİZ,GÜVENİLİR YÖNLENDİRMELER İLE KORUYUCU HİZMETLER SUNARKEN ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ YÜKSELTMEK VE İLETİŞİME AÇIK YÖNETİM SİSTEMİ KURMAK.HASTA VE ÇALIŞAN HAKLARINA SAYGILI KALİTELİ, GÜVENİLİR, HIZLI VE GÜLER YÜZLÜ SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK.

Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Küçükkarapınar Mah. İmam Hatip Sok. No:4 Sarıveliler/KARAMAN  
Telefon 0338 441 29 65
Fax 0338 441 28 00
E-Mail hsm70.srvhst@saglik.gov.tr

Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Uzman Hekim Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Evde Sağlık Polikliniği

-Laboratuvar

-Röntgen Birimi

Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Sarıveliler İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -