Mardin Savur Prof.Dr.Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi

Hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bu birikimi klinik tıp eğitimine de aktararak en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde çalışmak. Hastane hizmetlerinde ve klinik tıp eğitiminde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Köprü Başı Mevki Mardin Yolu Üzeri Savur  
Telefon 0482 571 30 01
Fax 0482 571 24 58
E-Mail mardinsavurilcehastanesi@hotmail.com

Mardin Savur Prof.Dr.Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Mardin Savur Prof.Dr.Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mardin Savur Prof.Dr.Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç hastalıkları Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Acil Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Mardin Savur Prof.Dr.Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -