Mardin Savur Prof.Dr.Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bu birikimi klinik tıp eğitimine de aktararak en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde çalışmak.Hastane hizmetlerinde ve klinik tıp eğitiminde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Köprü Başı Mevki Mardin Yolu Üzeri Savur
TelefonTel:0482 571 30 01
FaxFax:0482 571 24 58
E-MailE-Mail:mardinsavurilcehastanesi@hotmail.com
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç hastalıkları Polikliniği,Aile Hekimliği Polikliniği,Acil Polikliniği,Diş Polikliniği,Çocuk Polikliniği
Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutSavur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -