Manisa Şehir Hastanesi

https://manisasehir.saglik.gov.tr/TR,268191/misyon—vizyon—kalite-politikamiz.html

Manisa Şehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Manisa Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adnan Menderes Mh. 132.Sokak No : 15 45040 Şehzadeler, Manisa  
Telefon 0 236 229 26 00
Fax 0 236 229 26 56
E-Mail manisasehir@saglik.gov.tr

Manisa Şehir Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Manisa Şehir Hastanesi Nerede
Manisa Şehir Hastanesi Randevu Alma
Manisa Şehir Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Manisa Şehir Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil TıpAcil Tıp, Adli TıpAdli Tıp, AlgolojiAlgoloji, Anesteziyoloji ve ReanimasyonAnesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir CerrahisiBeyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk CerrahisiÇocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Yan DalÇocuk Yan Dal, Çocuk Yoğun BakımÇocuk Yoğun Bakım, DermatolojiDermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma HastaliklarıEndokrinoloji ve Metabolizma, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiEnfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve RehabilitasyonFizik Tedavi ve Rehabilitasyon, GastroenterolojiGastroenteroloji, Gastroenterolojik CerrahiGastroenterolojik Cerrahi, Genel Cerrahi, GeriatriGeriatri, Göğüs CerrahisiGöğüs Cerrahisi, Göğüs HastalıklarıGöğüs Hastalıkları, Göz HastalıklarıGöz Hastalıkları, HematolojiHematoloji, İç Hastalıklarıİç Hastalıkları, İmmünoloji ve Allerji Hastalıklarıİmmünoloji ve Allerji Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve DoğumKadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp ve Damar CerrahisiKalp ve Damar Cerrahisi, KardiyolojiKardiyoloji, Kulak Burun Boğaz HastalıklarıKulak Burun Boğaz Hastalıkları, NefrolojiNefroloji, NeonataolojiNeonataoloji, NörolojiNöroloji, Nükleer TıpNükleer Tıp, Ortopedi ve TravmatolojiOrtopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiPlastik, Rekonstrüktif, Pratisyen HekimPratisyen Hekim, PsikiyatriPsikiyatri, Radyasyon OnkolojisiRadyasyon Onkolojisi, RadyolojiRadyoloji, RomatolojiRomatoloji, Tıbbi BiyokimyaTıbbi Biyokimya, Tıbbi GenetikTıbbi Genetik, Tıbbi MikrobiyolojiTıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Onkoloji Tıbbi Onkoloji, Tıbbi PatolojiTıbbi Patoloji, ÜrolojiÜroloji, Yoğun Bakım

Manisa Şehir Hastanesi Doktorları
Manisa Şehir Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -