Kumru Devlet Hastanesi

Toplumun yaşam standardını yükseltmek için; hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, tıbbi etik değerlere bağlı, eğitimli, insana deger veren, nitelikli ve doğru sağlık hizmeti sunan, sosyal sorumlulularının bilincinde bir kurum olarak, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.Sağlıkta uluslararası kalite göstergeleri ışıgında, ileri teknolojileri kullanarak, hasta ve çalışan memuniyetini arttırmaya hedefleyen örnek hastane olmak kurumsal vizyonumuzdur.

Kumru Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kumru Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Demircili Mah. A.Cemal Zorlu Cad. Kumru  
Telefon 452 6414600
Fax 452 641 4605
E-Mail kumru.dh@saglik.gov.tr

Kumru Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kumru Devlet Hastanesi Nerede
Kumru Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kumru Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Kumru Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Servisi

-Kadın Doğum Servisi

-Genel Cerrahi Servisi

-Çocuk Servisi

-Palyatif Bakım Servisi

Kumru Devlet Hastanesi Doktorları
Kumru Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -