Fatsa Devlet Hastanesi

Hizmet verdiğimiz bölgede, etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, sağlıkta kalitenin temel prensipleri ile etkin, verimli, herkes için adil, güvenli, hasta-hasta yakını-çalışan odaklı ve söz verilen zamanda hizmet anlayışı ile sağlık hizmeti sunmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlık hizmeti ile bölgemizde tercih edilen lider sağlık kurumu olmak.

Fatsa Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Fatsa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fatsa Devlet Hastanesi Evkaf Mah. Hastane Cd. No:5 Fatsa/ORDU  
Telefon 0 452 423 6500
Fax 0 452 423 6507
E-Mail

Fatsa Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Fatsa Devlet Hastanesi Nerede
Fatsa Devlet Hastanesi Randevu Alma
Fatsa Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Fatsa Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Fatsa Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Fatsa Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Cerrahi Servisi

-Ortopedi Servisi

-Üroloji Servisi

-Göz Servisi

-KBB Servisi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi

-Beyin Cerrahi Servisi

-Çocuk Hastalıkları

-Dermatoloji (Cildiye)

-Göğüs Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Nöroloji

Fatsa Devlet Hastanesi Doktorları
Fatsa Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -