Korgan Devlet Hastanesi

Çağdaş bilgi ve son teklonojiyi kullanan uluslar arası standartları ve meslek ahlakını benimseyen hastanın yakınlarının memnuniyetini önemeyen haklarının ve sorumluluğunun bilincinde, öncü ve yenilikçi uygulamaları ile ‘örnek bir hastane ‘ olma özelliğini sürdürmek, Hastalarımıza gelişen tıbbi teklonoji ve uzman kadrosu ile doğru teşhis, hızlı tedavi sağlayarak; deneyimli güler yüzlü yaklaşımı ilke edinmiş uluslar arası kalite standartlarında hizmet veren personelimiz ile hastalara üstün hizmet sunarak bizden memnun olan hasta ve hasta yakını sayısını arttırmak.Hastalarımızın en kaliteli hizmeti, en hızlı ve en rahat şekilde aldığı, hasta ve yakınlarının haklarını hiçbir endişe duymadan teslim edebildikleri sadece tetkik ve tedavide değil yataklı tedavi hizmetlerinde de en üst düzeyde memnuniyet olduğu, çalışanlarımızın huzur ve mutluluk içinde çalıştığı, hizmet alanla hizmet sunan arasındaki iletişimin güler yüz ve güven esasına dayalı olduğu, sağlık alanın da bölgemizin ihtiyaçlarını en iyi analiz eden ve bu ihtiyaçlara an uygun çözüm yolları sunan bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Korgan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Korgan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tepe Mahalle Sağlık Ocağı Sokak No: 30 52700 KORGAN ORDU  
Telefon 0452 671 36 00
Fax 0452 671 3590
E-Mail ordudhs6@saglik.gov.tr

Korgan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Korgan Devlet Hastanesi Nerede
Korgan Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Korgan Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Korgan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Korgan Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Korgan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği-1

-Dahiliye Polikliniği-2

-Dahiliye Polikliniği-3

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

-Evde Bakım Polikliniği

-Hemodiyaliz Polikliniği

-Diş Polikliniği – 1

-Diş Polikliniği – 2

-Diş Polikliniği – 3

-Acil Polikliniği

Korgan Devlet Hastanesi Doktorları
Korgan Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -