Akkuş Devlet Hastanesi

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir yaşam ortağı olmak.Yasalara ve etik ilkelere bağlı kalarak Güvenli ve Kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

Akkuş Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akkuş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yazlıkbelen Mahallesi Dr.Hasan Rıza Çakır Sok.No:12 52950 AKKUŞ – ORDU  
Telefon 0 452 611 20 31
Fax 0 452 611 23 48
E-Mail ordudhs1@saglik.gov.tr

Akkuş Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Akkuş Devlet Hastanesi Nerede
Akkuş Devlet Hastanesi Randevu Alma
Akkuş Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akkuş Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Akkuş Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Akkuş Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL POLİKLİNİK

-Acil servisimiz

-İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği

– Aile Hekimliği Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Hemodiyaliz

Akkuş Devlet Hastanesi Doktorları
Akkuş Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -