Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş; varlığı insanlara güven veren, bölgede lider, yurtiçi ve yurtdışında saygın bir sağlık kuruluşu olmak. Özel Medi-Tech Hastanesi kaliteli ve modern sağlık hizmetini etik değerlerden ödün vermeden sunan, hasta ve çalışan güvenliğine önem veren, sürekli gelişmeyi ve sağlık konusunda toplum bilincini yükseltmeyi ilke edinen bir sağlık kuruluşudur.
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30
Telefon Tel:0 (452) 424-1424
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Nerede
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Randevu Alma
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimliği Hizmetleri, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, ESWL Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Laboratuvarlar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikolog, Radyoloji Ünitesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri), Üroloji, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi Doktorları
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -