Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi

Şifa Polikliniği ‘tıp merkezi’ oldu Ordu’nun Fatsa ilçesinde, 2004 yılında poliklinik olarak hizmete başlayan Şifa Polikliniği, Özel Şifa Tıp Merkezi oldu. Bünyesine sırasıyla ambulans, acil servis, diş ünitesini de katan Özel Şifa Tıp Merkezi, Fatsa’da memurlar ile anlaşma yapan ilk özel sağlık kuruluşu oldu. Memurlar ile anlaşma yaptıktan sonra bünyesine kardiyoloji, dahiliye ve kadın doğum ünitelerini de ekleyen Şifa Tıp Merkezi, 8 uzman ve 2 pratisyen hekim ile sağlık hizmeti veriyor. Özel Şifa Tıp Merkezi sahiplerinden Dr. Ogün Madran, SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı hastalarına hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Zamanla doktor sayımızda da artış olacak. Önümüzdeki günlerde mide endeskopisi ve röntgen cihazlarını da tıp merkezimize kazandıracağız” dedi.

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3 Fatsa/Ordu  
Telefon 0 (452) 400-1800
Fax
E-Mail

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Nerede
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Acil

-Yoğun Bakım

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -