Kırklareli Vize Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli sağlık hizmeti vermektir.Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, hasta haklarına saygılı, hastane hizmetlerini ileri tıbbi, teknolojik ve idari uygulamalar ile uluslararası standartlarda gerçekleştiren, toplumun özlediği, güvenilir, kaliteli, verimli ve tercih edilen referans bir hastane olmaktır.

Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kırklareli Vize Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Devlet Mahallesi, 39460 Vize/Kırklareli  
Telefon 0288 318 33 70
Fax 0288 318 32 41
E-Mail kirklarelidhs7@saglik.gov.tr

Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Nerede
Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kırklareli Vize Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırklareli Vize Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Görüntüleme Hizmetleri

-Laboratuvar Hizmetleri

-Ameliyathane

Kırklareli Vize Devlet Hastanesi Doktorları
  Kırklareli Vize Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -