Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” ilkesi doğrultusunda insan sağlığına verilen önem ile yüksek kalite anlayışı çerçevesinde hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak ulaşılabilir, kesintisiz güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarla daha ileriye götürmektir.Ulusal standartlarda tıbbi tanı ve tedavi hizmeti veren, tıbbi gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, sağlık alanında tercih edilen modern bir hastane olmaktır.

Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres CAMİKEBİR MAHALLESİ, 92. SOKAK NO:42 PINARHİSAR/KIRKLARELİ  
Telefon (0288) 615 1065
Fax (0288) 615 25 56
E-Mail kirklarelidhs6@saglik.gov.tr

Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Nerede
Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ameliyathane

-Görüntüleme Hizmetleri

-Laboratuvar Hizmetleri

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Diş Polikliniği 1

-Diş Polikliniği 2

Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi Doktorları
Kırklareli Pınarhisar Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -