Kaş Devlet Hastanesi

Hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, çalışan memnuniyetini dikkate alan ,ekip ruhu içinde, bilimsel, etik, sağlık turizminin bölgedeki lideri olmayı amaç edinen bir devlet hastanesi olmak.En üst hizmet insana yapılan hizmettir anlayışı ile kaliteli ve sağlık hizmeti ulaştıran ,sağlık turizminde öncülük rolünü üstlenen bir devlet hastanesi olmayı öngörüyoruz.

Kaş Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kaş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Gökseki Mahallesi Antalya KalkanYolu üzeri Kaş/Antalya  
Telefon Tel:0 242 8361185 / 0 242 836 1184
Fax 0 242 8361604
E-Mail E-Mail:antalyadhs7@saglik.gov.tr

Kaş Devlet Hastanesi Nerede
Kaş Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kaş Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kaş Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Üroloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kadın Doğum Polikiliniği, K.B.B Polikliniği, Göz Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği-2, Genel Cerrahi Polikliniği-1, Fizik Tedavi Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Anestezi Polikliniği, Laboratuvar
Kaş Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -