Özel Medikum Hastanesi

İnsana gösterdiğimiz özenle ve hastanemizdeki düzenle, insanların gönlüne taht kurmak ve sektörüne ilham veren bir hastane olmak. Oluşturduğu farklılıklarla insanların hizmet almak için aklına gelen ilk isim olmak.
Özel Medikum Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medikum Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hacıveliler Mahallesi Merkez Sokak No:2 07350 Kumluca/Antalya
Telefon Tel:0 242 887 22 10 – 11
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@medikumhastanesi.com.tr
Özel Medikum Hastanesi Nerede
Özel Medikum Hastanesi Randevu Alma
Özel Medikum Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medikum Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medikum Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medikum Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Diş ve Ağız Sağlığı, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi (GETAT), Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji
Özel Medikum Hastanesi Doktorları
Özel Medikum Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -