Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Lokman Hekim Özel Sağlık Hizmetleri olarak misyonumuz, Sağlık hizmetlerinde güveni, saygınlığı, hasta memnuniyetini ve dürüstlüğü temel ilke edinen; çalışanları ile bütünleşen, teşhis-tedavilerinde hasta ve yakınlarının memnuniyetini kurumun menfaatlerinin önünde tutan; hastaya çok özel olduğunu hissettiren; ulusal ve uluslararası kalitede hizmet standartlarını daima yüksek tutmaya çalışan, kalitede kararlılığını koruyan ve sürekliliğini sağlayan kuruluş olmaktır.Kurumumuzdan sağlık hizmetleri alan hastaların ve yakınlarının memnuniyetini yaratmada kararlılığını korumak ve hastaların kendilerini hastanenin her noktasında özel hissetmelerini sağlamak, bu amaç doğrultusunda hastanenin her noktasında en iyi kalite standartlarında hizmet sunmaktır.
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3 Fethiye / Muğla/ Türkiye
Telefon Tel:0 252 612 64 00
Fax Fax:0 252 612 43 00
E-Mail E-Mail:bilgi@esnafhastanesi.com
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Nerede
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Randevu Alma
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Dahiliye, Dermatoloji, Diyet ve Beslenme, Estetik ve Plastik Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kadın Doğum, Kardiyoloji, KBB, Mikrobiyoloji ve Bakteriyoloji, Nöroloji, Ortopedi, Pediatri, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Ameliyathane, Yoğun Bakım
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Doktorları
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -