Finike Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatları doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sağlık hizmeti vermektir.Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, hasta haklarına saygılı, hastane hizmetlerini ileri tıbbi, teknolojik ve idari uygulamalar ile uluslar arası standartlarda gerçekleştiren, toplumun veözlediği, güvenilir, kaliteli ve tercih edilen referans hastane olmaktır.
Finike Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Finike Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Sahilkent Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:302 Finike / ANTALYA
Telefon Tel:0 242 8552000
Fax 0 242 8551620
E-Mail E-Mail:antalyadhs5@saglik.gov.tr
Finike Devlet Hastanesi Nerede
Finike Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Finike Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Finike Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://finikedh.saglik.gov.tr/TR,59449/birimlerimiz.html
Finike Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -