Özel Letoon Hastanesi

Hastanemiz, sağlık hizmetlerini ileri düzeye taşımayı hedeflerken, gelişme ve yenilikleri takip ederek hasta ve çalışan memnuniyetine odaklı çalışmayı prensib edinerek. sürdürülebilir sağlıklı yaşama katkı sağlamak.Kaliteli, güvenilir, etik ve hasta memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sunmak.
Özel Letoon Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Letoon Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pazaryeri Mahallesi Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No: 22 48300 Fethiye/ MUĞLA
Telefon Tel:0 252 646 5157
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@letoonhospital.com.tr
Özel Letoon Hastanesi Nerede
Özel Letoon Hastanesi Randevu Alma
Özel Letoon Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Letoon Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Letoon Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Letoon Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Anastezi ve Reanimasyon, Kadın Doğum, Acil Servis, Yabancı Hastalıklar, Radyoloji, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, F. T. R, Kardiyoloji, Beslenme ve Diyet, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji
Özel Letoon Hastanesi Doktorları
Özel Letoon Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -