Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık hizmetlerini insan ve hasta hakları çerçevesinde, uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak, bilimsel araştırmalar ışığında, etik kurallara uygun,profesyonellik ve ekip ruhu içinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmaktır.Uluslararası standarlara uygun sağlık hizmeti sunarak,en üst düzeyde bilimsel rol üstlenebilen,güven ve saygınlık konusunda önder,tercih edilen,hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv.563 Sok. No:53 Eski SSK Hastanesi Arkası Fethiye/MUĞLA  
Telefon 0.252 614 01 02
Fax 0.252 614 01 71
E-Mail mglfethiyeadsm.bsh@saglik.gov.tr

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

-Pedodonti

-Periodontoloji

-Protez

-Endodonti

-Panoramik Röntgen

-Periapikal Röntgen

-Evde Bakım Hizmetleri

-Genel Anestezi

-Gömülü Diş

-İmplant

-Sağlık Turizmi

-Restoratif diş tedavisi

Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -