Karamürsel Devlet Hastanesi

Tüm hekimleri ve sağlık çalışanları ile etik ilkelere bağlı, hasta ve çalışan memnuniyeti ve güvenliğini temel ilke edinmiş, hasta haklarına saygılı, yenilikçi, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Çağdaş bir yönetim anlayışıyla, ekip ruhunu benimsemiş, tüm çalışanları ile bulunduğu bölgede hastalarımızın sağlık gereksinimini kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunan ilçe devlet hastanesi olmak.

Karamürsel Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Karamürsel Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kalıcı Konutlar Mevki, Kayacık Mahallesi Ercüment Kocaer Caddesi KARAMURSEL – KOCAELİ  
Telefon 0262 452 94 00
Fax 0262 452 59 79
E-Mail karamurseldevlet@saglik.gov.tr

Karamürsel Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Karamürsel Devlet Hastanesi Nerede
Karamürsel Devlet Hastanesi Randevu Alma
Körfez Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Karamürsel Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Karamürsel Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Karamürsel Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye – İç Hastalıkları

-Anestezi ve Reanimasyon

-Diş Hekimi

-Genel Cerrahi

-Pratisyen Hekimlik

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz hastalıkları – KBB

-Psikiyatri

Karamürsel Devlet Hastanesi Doktorları
Karamürsel Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -