Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesi

Tıbbi etik kurallarına bağlı hasta haklarına saygılı,hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan zamanında gönülden ve güvenli bir şekilde sağlık hizmeti sunmaktır.Yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı ile hasta ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutarak,hizmet kalite standartlarına uygun bir şekilde sağlık hizmetlerinin sunumunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan güvenilir bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Dilovası Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dilovası Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Dilovası Devlet Hastanesi Çerkeşli Köyü Mevkii Turgut Özal Mah.No:34 Dilovası,KOCAELİ  
Telefon 0262 754 15 20-0262 754 15 25
Fax 0262 754 15 21
E-Mail dilovasidh@gmail.com

Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Dilovası Devlet Hastanesi Nerede
Dilovası Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dilovası Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Dilovası Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Tanı ve Tetkik Birimleri

-Dahili Birimler

-Diş Polikliniği

-Diğer Tıbbi Birimler

Dilovası Devlet Hastanesi Doktorları
Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -