Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi

Sağlığın korunması ,geliştirilmesi ve sürdürülmesinde bütüncül yaklaşımı benimseyerek ulusal ve uluslararası standartlara bağımlı kalarak güler yüzlü, güvenilir, kaliteli, verimli eşit bir sağlık hizmeti sunmaktır.Çağdaş teknoloji ışığında güvenilir, nitelikli, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, tüm sağlık hizmetlerinde Hasta ve Çalışan Güvenliğini ön planda tutan sürekli kendini geliştiren, yenileyen ve bölgemizde tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Hürriyet Mah. Sağlık Cad. .No:47  
Telefon 0.226 461 22 83
Fax 0.226 461 22 20
E-Mail altinovadh@saglik.gov.tr

Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Evde Sağlık

-Dahiliye Polikliniği

-Aile Hekimliğİ Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Diş Polikliniği

Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -