Kangal Devlet Hastanesi

Sağlık hizmeti sunumda çalışanların severek çalıştığı ve gurur duyduğu, hastaların güvenerek tercih ettiği, bölgede örnek gösterilen hastane olmak.Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini, kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, ilim ve teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak nitelikli bir şekilde vermektir. Sağlık hizmetlerinin, her insanın en temel hakkı olmasından dolayı, bu hizmetlerin bireylerin ve toplumun her kesimi için kolay ulaşılabilir, şeffaf, çalışanların mutlu olduğu ve çalışmak istediği, çağdaş ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmayı hedefliyoruz.

Kangal Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kangal Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gürsel Mahallesi Divriği Yolu üzeri No :182 Pk: 51 Kangal  
Telefon (0346) 457 32 17
Fax (0346) 457 19 98
E-Mail sivasdhs6@saglik.gov.tr

Kangal Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kangal Devlet Hastanesi Nerede
Kangal Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kangal Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kangal Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kangal Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kangal Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Radyoloji Birimi

-Dahiliye Polikliniği

-Laboratuvar

-Yatan Hasta Servisi

-Doğumhane

-Diş Polikinikleri

-Hemodiyaliz Servisi

Kangal Devlet Hastanesi Doktorları
Kangal Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -