Gürün Devlet Hastanesi

Taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle insani değerlere saygılı, çalışan ve hasta memnuniyeti odaklı, çağdaş eğitim bilgilendirme, teşhis ve tedavi hizmetlerine empatik bir yaklaşımla olanaklarımız doğrultusunda; kesintisiz ve kolay ulaşılabilir şekilde sunmaktır.Hastanemizin sağlık hizmeti sunumunda bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak, gelecekte olması muhtemel değişimleri görüp, kurum ve personelin adaptasyonunu sağlamayı, geleceğe yönelik stratejiler geliştirerek rakabet gücünü artırmayı, toplumun beklentilerine cevap verecek, memnuniyetlerini en üst düzeye taşıyacak nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamaktır.

Gürün Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gürün Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kayseri Malatya Yolu 58800 Gürün Sivas  
Telefon (03467151023)
Fax (03467151092)
E-Mail sivasdhs4@saglik.gov.tr

Gürün Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gürün Devlet Hastanesi Nerede
Gürün Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gürün Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gürün Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gürün Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gürün Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Polikliniği

-Kan Alma

-Aile Hekim Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

-Radyoloji Birimi

-Diyaliz Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Ameliyathane

Gürün Devlet Hastanesi Doktorları
Gürün Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -