Gölköy Devlet Hastanesi

Deneyimli ve eğitimli personeli ile sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, eşit, güler yüzlü hizmet veren ve sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak.Uluslararası Standartlarda ileri teknolojiyi kullanarak her türlü sağlık hizmetinin verildiği en seçkin sağlık kuruluşu olmak.

Gölköy Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gölköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kuşluvan Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:225 Gölköy/ ORDU  
Telefon 0452 741 23 19
Fax 0452 741 26 76
E-Mail ordudhs4@saglik.gov.tr

Gölköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gölköy Devlet Hastanesi Nerede
Gölköy Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gölköy Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gölköy Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gölköy Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gölköy Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Anestezi ve Reanimasyon

-İç Hastalıkları

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Diş Klinikleri

-Acil Tıp

Gölköy Devlet Hastanesi Doktorları
Gölköy Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -