Gürgentepe Devlet Hastanesi

Uluslararası Standartlarda ileri teknolojiyi kullanarak her türlü sağlık hizmetinin verildiği en seçkin sağlık kuruluşu olmak.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Gürgentepe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Döşek Mah. Kırlı Sok. No:6 Gürgentepe / ORDU  
Telefon 0452 821 27 77
Fax 0452 821 40 97
E-Mail ordudhs5@saglik.gov.tr

Gürgentepe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gürgentepe Devlet Hastanesi Nerede

Gürgentepe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Gürgentepe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Gürgentepe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gürgentepe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Aile Hekimliği

-Diş Hastalıkları Polikliniği

Gürgentepe Devlet Hastanesi Doktorları

Gürgentepe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -