Ulubey Devlet Hastanesi

Tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip eden, ileri teknolojiyi nitelikli çalışanlarıyla bütünleştiren, bütüncül kalite anlayışı içinde hizmet sunan, fark yaratan, gerek modern tıp gerekse geleneksel ve tamamlayıcı tıpta bölgede öncü, yenilikçi ve tercih edilen hastane olmaktır.Sunduğu sağlık hizmetinde etik değerlerden ödün vermeden, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, sağlıkta kalitenin temel prensipleri doğrultusunda öncü ve yenilikçi uygulamaları ile koruyucu, tedavi ve rehabilite edici rolleri üstlenen verimli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Ulubey Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ulubey Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gündüzlü Mah.Bekir Sıtkı Baykal Cad. No:10 Ulubey / ORDU  
Telefon 0 452 861 40 41
Fax 0 452 861 26 84
E-Mail ordudhs11@saglik.gov.tr

Ulubey Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ulubey Devlet Hastanesi Nerede
Ulubey Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ulubey Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ulubey Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Ulubey Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ulubey Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-İç Hastalıkları

-Acil Servis

Ulubey Devlet Hastanesi Doktorları
Ulubey Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -