Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi

Eğitimli, insan hayatına değer veren sağlık personelleri ile hastaları en iyi sağlık hizmetine kavuşturmak ve bunu gerçekleştirirken hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan bir sağlık kuruluşu olmak.İnsanlara kaliteli hizmet veren, sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilen bir sağlık kuruluşu olabilmek.

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mah. Başöğretmen Cad. No: 29  
Telefon 0452 761 32 32
Fax 0452 761 32 13
E-Mail ordudhs10@saglik.gov.tr

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Nerede

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Aile Hekimi Uzmanı

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Diş Hastalıkları Polikliniği

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -