Sütçü İmam Üniversitesi EAH

Hastane olarak bilim ve etik ilkelerden asla taviz vermeden, insanlık onuruna saygılı, şeffaf, dürüst, hasta ve çalışan güvenliğini ve memnuniyetin birinci hedefimiz olarak benimseyip bölgede en yüksek kalitede sağlık hizmetlerini sunma düşüncesindeyiz. Sağlık hizmeti gereksinimi duyan tüm insanları nitelikli insan gücü ile kucaklayan, Ülkemizde en önde gelen referans sağlık merkezi olmaktır.

Sütçü İmam Üniversitesi EAH Hakkında İçerikler
Sütçü İmam Üniversitesi EAH İletişim Bilgileri

Adres Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Avşar Mah. Batı Çevreyolu Blv. No: 251/A 46040 – Onikişubat/Kahramanmaraş  
Telefon

0 344 300 34 34 

0 344 300 34 35

Fax 0344 300 40 68
E-Mail genelsekreterlik@ksu.edu.tr

Sütçü İmam Üniversitesi EAH Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Sütçü İmam Üniversitesi EAH Nerede
Sütçü İmam Üniversitesi EAH Randevu Alma
Sütçü İmam Üniversitesi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sütçü İmam Üniversitesi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sütçü İmam Üniversitesi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sütçü İmam Üniversitesi EAH Bölümleri ve Servisleri

-Acil Tıp

-Adli Tıp

-Aile Hekimliği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıklar

-Çocuk Kardiyoloji

-Deri ve Zührevi Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göğüs Hastalıkları

-Halk Sağlığı

-İç Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Nöroloji

-Nükleer Tıp

-Radyasyon Onkolojisi

-Radyoloji

-Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

-Tıbbi Farmokoloji

Sütçü İmam Üniversitesi EAH Doktorları
Sütçü İmam Üniversitesi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -