Andırın Devlet Hastanesi

Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, çalışan memnuniyeti ve hasta güvenliği ,hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır. Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tufanpaşa mah.Şehit İsa Tahta Cad.No:77 ANDIRIN/KAHRAMANMARAŞ  
Telefon (0344) 5612706
Fax (344) 5612581
E-Mail kahramanmarasdhs2@saglik.gov.tr

Andırın Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel diş poliklinikleri

-Diyaliz Birimi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Genel Cerrahi

-İç Hastalıkları

-Laboratuvar Birimi

-Röntgen Birimi

-Kadın Hastalıkları

Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Kahramanmaraş Andırın İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -