Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İlk şubesi Malatya da açılan Es-Dent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği daha sonrasında Adıyaman’da bir şube açarak hizmet agını genişletmeye karar vermiştir. Şubelerine 2015 te İzmir Bornova’da bir yenisiniı ekleyen Es-dent hizmet kalitesini ve hizmet agını yeni açtığı Şubeyle genişletmeye ve kalitesini yayma amacıyla kurumsal kimliğini ön plana çıkardığı bir şube açmıştır. Sürekli güler yüzlü ve anlayışlı personel kadrosuyla her an hizmet vermeye hazır sız degerli halkımızın diş problemini en iyi şekilde çözmeye hedeflemektedır.

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:209/B Manavkuyu Mh. Bayraklı/İZMİR  
Telefon 0232 966 09 29
Fax
E-Mail izmir.esdent@gmail.com

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Yaprak Porselen Lavine

-Apikal Rezeksiyon

-Oral Diagnoz – Radyoloji

-Metalsiz Porselen

-İmplant

-Ortodonti

-Kanal Tedavisi

-Çocuk Dişleri (Pedodonti)

-Estetik Diş Hekimliği

-Lazer Tedavisi

-Diş Beyazlatma

-Protez

-Gömük Operasyonları

-Estetik Dolgular

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -