Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ege Üniversitesinin temel değerlerini yansıtan, ileri düzeyde bilgi ile deneyime sahip ve insan yaşamının değerli olduğu bilincindeki çalışanlarımızla, evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteği sağlayarak güncel, kanıta dayalı ve etik değerlere önem veren “hasta dostu” hizmet sunumunda öncü olmak.İnsan odaklı ve hasta dostu hastane olarak üst düzeyde bilimsel çalışmalar ve tıp eğitim uygulamaları eşliğinde ulusal ve uluslararası kalite süreçlerine uyum sağlayarak bilimsel ve teknolojik gelişmeleri zaman kaybetmeksizin hastalarımıza ve çalışanlarımıza sunabilen lider bir sağlık kuruluşu olmak.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ege Üniversitesi Hastanesi Bornova – İZMİR  
Telefon 444 1 343
Fax 0 232 390 40 39
E-Mail tipkurumsaliletisim@mail.ege.edu.tr

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nerede
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://ege.edu.tr/tr-0/anasayfa.html
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -