Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ege Üniversitesinin temel değerlerini yansıtan, ileri düzeyde bilgi ile deneyime sahip ve insan yaşamının değerli olduğu bilincindeki çalışanlarımızla, evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteği sağlayarak güncel, kanıta dayalı ve etik değerlere önem veren “hasta dostu” hizmet sunumunda öncü olmak.İnsan odaklı ve hasta dostu hastane olarak üst düzeyde bilimsel çalışmalar ve tıp eğitim uygulamaları eşliğinde ulusal ve uluslararası kalite süreçlerine uyum sağlayarak bilimsel ve teknolojik gelişmeleri zaman kaybetmeksizin hastalarımıza ve çalışanlarımıza sunabilen lider bir sağlık kuruluşu olmak.
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ege Üniversitesi Hastanesi Bornova – İZMİR
Telefon Tel:444 1 343
Fax Fax:0 232 390 40 39
E-Mail E-Mail:tipkurumsaliletisim@mail.ege.edu.tr
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nerede
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://ege.edu.tr/tr-0/anasayfa.html
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -