Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova

BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerini planlıyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz. Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa süre içerisinde geri kazandırılması adına hizmet veriyoruz.

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Hakkında İçerikler
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova İletişim Bilgileri

Adres Mansuroğlu Mahallesi 286/1 Sokak No:11 Bayraklı / İZMİR  
Telefon 0 232 347 83 83
Fax  
E-Mail info@borfiz.com.tr

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Nerede
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Randevu Alma
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornovanden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornovanden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Bölümleri ve Servisleri

-KÖK HÜCRE TERAPİSİ

-ANDULASYON TERAPİ SİSTEMİ

-KLİNİK MASAJ

-HİDROTERAPİ

-ANTALJIC TRAK

-KARDİYOLOJİ

-FİZİK TEDAVİ

Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova Doktorları
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornovande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -