Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi

1989 yılında Bornova Sağlık Polikliniği olarak faaliyete geçmiş olan sağlık merkezimiz, Siz değerli hastalarımıza gösterdiğimiz özen ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle, 2004 yılı Haziran ayında ÖZEL BORNOVA SAĞLIK TIP MERKEZİ olarak hizmete başlamıştır. Merkezimize bu gelişim süreci içerisinde göstermiş olduğunuz destek ve güvene teşekkür ederiz. Bundan sonraki hizmet sürecimizde de gereken özeni kaliteli hizmet anlayışıyla, Siz değerli hastalarımıza sunmayı kurum olarak ilke edindik. Merkezimizde; Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Dermatoloji, Acil, Nöroloji, Psikiyatri Branşları Hizmet verilmektedir. Ayrıca Hafta içi her gün saat 23:30’a kadar , Hafta sonu 20:00’a acil servis hizmeti sunulmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji Birimlerinde tüm tıbbi tetkikler yapılabilmektedir.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar, Bornova, İZMİR  
Telefon 0 232 339 7766 – 339 2616
Fax 0 232 374 47 88
E-Mail info@bornovasagliktipmerkezi.com

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Nerede
Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayaraksonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-GENEL CERRAH

-DERMATOLOJİ

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-İÇ HASTALIKLARI (Dahiliye)

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-KULAK BURUN BOĞAZ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-PSİKİYATRİ

-RADYOLOJİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-ÜROLOJİ

-NÖROLOJİ

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Doktorları
Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -