Özel Yaman Göz Merkezi

Yaman Göz Merkezi Bornova’da 1998 yılından beri göz saglığınız için çalışmaktadır. Kliniğimizde bilgisayarlı göz muayenesi, göz tansiyonu ölçümü, göz dibi muayenesi, numaralı kontakt lens uygulamaları yapılmaktadır. Lens muayenesi olmak isteyenlerin randevu alırken bunu belirtmesi gerekmektedir.
Özel Yaman Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yaman Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mustafa Kemal cad No 149 d 1 Bayraklı İzmir
Telefon Tel:0232 3438534
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:yamangozmer@yahoo.com
Özel Yaman Göz Merkezi Nerede
Özel Yaman Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Yaman Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yaman Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yaman Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yaman Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Yaman Göz Merkezi Doktorları
Özel Yaman Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -