Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ve özel Çiğli Kent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinden sonra ilk merkezimiz, Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denta Köşk LTD. ŞTİ tarafından 2008 yılında Dt. Nezih Ağırbaş ve Ortodontist Dr. Mustafa Kayalıoğlu tarafından Bornova?da kuruldu. İzmir’in ilk ve tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye başladı. 2014 yılında ise Göztepe’de Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2 kuruldu. Bu merkezimizde de 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hastane ortamından uzak, teknolojinin tarihle buluştuğu bir ortamda hastalarımızı tedavi ediyoruz. Amacımız; sağlığa ve tarihe duyduğumuz saygıyla hastalarımıza güvenilir ve doğru tedavi hizmetlerini sunmaktır. Mesleki etik ve hijyen kurallarından asla ödün vermeden, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68 Bornova / İzmir  
Telefon 0 232 343 3 222
Fax
E-Mail info@dentakosk.com

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-GÜLÜŞ TASARIMI

-DENTAL İMPLANT

-ORTODONTİ

-ENDODONTİ

-3D TOMOGRAFİ

-PROTEZ

-PEDODONTİ

-CERRAHİ

-PERİODONTOLOJİ

-DENTAL LAZER

-AĞIZ KOKUSU (HALİTOSİZ)

-HAMİLELİK VE DİŞ SAĞLIĞI

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -